UBYTOVANIE  A  STRAVA

     

Apartmánový komplex Priščapac

      

      Naša potápačská základňa je súčasťou rekreačného zariadenia Priščapac Apartman Hotel **. Toto zariadenie s celkovou kapacitou 160 miest ponúka svojim návštevníkom okrem samozrejmého ubytovania a stravovania aj ostatné služby spríjemňujúce ich pobyt počas potápačskej dovolenky. Nechýbajú v nich kamenné pláže s betónovými platňami a so sprchami ako aj dve upravené štrkové pláže v priamo pred hotelom. V areáli je kvalitná reštaurácia s terasou, otvorený grill s plážovým barom. Nechýba požičovňa športového náradia, stolný tenis, obrovský šach, dráha na petang či dokonca minigolf.

 

Priščapac Apartman Hotel ** poskytuje 4 rozličné typy ubytovania:

B2 – dvojspálňové apartmány s kuchynkou: 34 m2, 4 postele + možnosť pridania 2 prístielok

B1 – jednospálňové apartmány s kuchyňou: 27 m2, 2 postele + možnosť pridania 2 prístielok

C2 – dvojspálňové apartmány s minibarom: 32 m2, 4 postele.

C1 – jednospálňové apartmány s minibarom: 24m2, 2 postele.

 

Ceny ubytovania a voľné termíny nájdeš v sekcii Ceny a termíny

      Objednávky pre všetky typy ubytovania riešte prosím s dostatočným predstihom so zástupcami našej cestovnej kancelárie CK Pro-Dive Travel v blÝzkej bud˙cnosti premenovanej na ARONNAX TRAVEL.

 

Apartmán typu „B 2“

 

      - dvojspálňový apartmán s kuchynkou.


      Tento rozložitý apartmán sa skladá z dvoch separátnych spální. V hlavnej je francúzska posteľ (160 x 200 cm) a v druhej miestnosti sú dve oddelené postele (80 x 190 cm). V obývacej izbe je kuchynka, jedálenský kút a pohovka (150 x 190 cm) s možnosťou rozloženia ako posteľ pre ďalšie 2 osoby.  Kúpeľňu tvorí sprchovací kút, umývadlo a WC. Uvádzané ceny sú kalkulované pre 4 osoby. Za osoby na prístelke sa účtuje extra. Každá jednotka má svoj privátny balkón. Tento typ apartmánov nemá 100%-tný výhľad na more!

 

Apartmán typu „B 1“

 

      - jednospálňový apartmán s kuchyňou.

      Tento apartmán sa skladá s jednej spálne s francúzskou posteľou. V obývacej izbe je kuchynka, jedálenský kút a pohovka (150 x 190 cm) s možnosťou rozloženia ako posteľ pre ďalšie 2 osoby.  Kúpeľňu tvorí sprchovací kút, umývadlo a WC. Uvádzané ceny sú kalkulované pre 4 osoby. Za osoby na prístelke sa účtuje extra. Každá jednotka má svoj privátny balkón. Tento typ apartmánov nemá 100%-tný výhľad na more!

 

Apartmány typu „C2“

 

      - dvojspálňový apartmán s minibarom.      Tento apartmán sa skladá z dvoch separátnych spální a obývacej miestnosti. V hlavnej spálni je francúzska posteľ (160 x 200 cm) a v druhej miestnosti sú dve oddelené postele (80 x 190 cm). Kúpeľňu tvorí sprchovací kút, umývadlo a WC. Tento typ apartmánov má 100%-tný výhľad na more z privátneho balkónu.

 

Apartmány typu „C1“

 

      - jednospálňový apartmán s minibarom.

      Tento apartmán sa skladá zo spálne s francúzskou posteľou (160 x 200 cm) a obývacej miestnosti. Kúpeľňu tvorí sprchovací kút, umývadlo a WC. Tento typ apartmánov má prekrásny výhľad na more z terasy. Apartmán nemá žiadne extra postele.

 

 

Príslušenstvo apartmánov

 

      Balkón, sušiak na prádlo, kúpeľňa so sprchovacím kútom, posteľné prádlo, uteráky, tekuté mydlo, sejf, detektor dymu.

      Kuchynka: elektrická dvojplatnička, umývadlo, chladnička, taniere, príbory, poháre, hrnčeky, 2 panvice, drevená lyžička, naberačka, košík na chlieb, rezacia doska, utierka, otvárač na fľaše, rýchlo varná kanvica, odsávač pár, odpadový kôš.

 

 

Stravovanie v areáli

 

      V našej reštaurácii „U starého rybára“ sa pohodlne usadí 120 osôb (40 vo vnútri a 80 na terase). Vybrať si môžeš medzi miestom v štýlovo ladenom interiéri, alebo sa kochať nádherným a ničím nenahraditeľným výhľadom z terasy. Okrem veľkorysého ranného bufetu formou švédskych stolov, ponúkame medzinárodnú európsku kuchyňu doplnenú o tradičné chorvátske jedlá a pochúťky.

      Na zakrytej terase s grilom podávame osviežujúce nápoje, rôzne druhy zmrzlín, jedlá z roštu ako aj ozajstnú taliansku pizzu. Nikde tak dobre nechutí víno s lahodným syrom ako keď sa spája so šumením jemného príboja a romantickým západom slnka.

      Polpenziu, respektíve večeru riešime v našom zariadení formou menu, keď ponúkame z trojice možných jedál, ktoré spravidla pozostávajúcu z predjedla alebo polievky, hlavného jedla a dezertu.

      Kto uprednostňuje možnosť vlastnej prípravy jedál v kuchynkách apartmánov, určite uvíta skutočnosť, že priamo v apartmánovom komplexe je dlho do večera otvorený obchod so základnými potravinami.

 

Kulinárske hody v areáli 

 

      Jeden krát týždenne pripravuje náš kuchár pre vopred zahlásených hostí skutočné hody. Ryby a rybie špeciality na množstvo spôsobov, podávané v celom priestore reštaurácie každú nedeľu formou samoobslužných stolov. Sú výbornou príležitosťou spoznať gastrokultúru Dalmácie. Pre tých, ktorí sa radi stravujú v rozličných typoch reštauračných zariadení, či sa radi zabávajú v nočných baroch a kluboch zostáva možnosť navštíviť niektoré z vyhlásených podnikov v neďalekej Prižbe, Brne alebo len kúsok vzdialenom Blate.

 

Reštaurácie a bary

 

      Pre tých, ktorí sa radi stravujú v rozličných typoch reštauračných zariadení, či sa radi zabávajú v nočných baroch a kluboch zostáva možnosť navštíviť niektoré z vyhlásených podnikov v neďalekej Prižbe, Brne alebo len kúsok vzdialenom Blate.

 

 

 

 

ę 2010 Aronnax and Podmorje d.o.o. All rights reserved